Şentepe Halı Yıkama

Şentepe Halı Yıkama
Ortamlardaki halıların hijyenik kalmasını sağlamak için Şentepe halı yıkama firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Güçlü alt yapımızla kısa sürede hızlı sonuç vermekteyiz.
Uzun Ömürlü Halılar İçin
Ankara’nın ilçelerinde halı yıkama Şentepe firması arayışınıza en iyi şekilde karşılık vermekteyiz. Halıların kendi içerisinde türleri vardır ve özelliklerine göre temizlenmesi son derece önemlidir.  Firmamızda tam da bu ihtiyacınız için işlemler yapılmaktadır. Antika halılarınızda, sanayi tipi halılarda ve diğer türlerde doğru yıkama ile uzun ömürlü halılara sahip olabilirsiniz.
Halıların temel olarak yıkanmasının altındaki neden, zamanla diplerinde kirler birikmesi, bu kirlerin mayt denen alerjik canlılara neden olmasıdır. Yani gözle görülmeyen birçok bakteri halı diplerine yerleşir. Bu da hastalık risklerinde tetikleyici olabilir. Evde bebek ve evcil hayvan varsa, astım hastası varsa, halı temizliğinin daha da sık şekilde gerçekleşmesi gerekir.
Kaliteli Hizmetler Ekonomik Sonuç
Firmamıza halı yıkama için başvuru yapacaksanız kaliteli hizmetleri ekonomik fiyatlarla temin edeceğinizden emin olabilirsiniz. Kullanılan deterjandan makine ve temizlik aletlerine kadar tüm süreçte Şentepe halı yıkama firmamız beklentilerinizi karşılayacaktır.
Halı Kullanımında Yapılan Yanlışlar
Halıların temizliği ve kullanımı bir bütün olarak değerlendirilebilir.  Kirli bir halının ömrü nasıl kısalacaksa kullanım esnasında bazı durumlardan da uzak durmak gerekir. Tecrübeli ekip ve güçlü donanımla hareket eden Halı yıkama Şentepe firmamıza sorularınızı iletebilirsiniz. Yapılmaması gerekenler şöyledir:
  • Halıları güneşte bekletmemek gerekir.
  • Çok sık makineyle yıkamamak önemlidir.
  • Leke oluştuğu an ilk müdahaleyi doğru yapmak derin ve zor lekeleri engeller. Daha sonra profesyonel yardım alabilirsiniz.
  • Halı türlerine göre temizlik olacağı için el yapımı halıları olabildiğince bakımla diri tutmalısınız. Rutin tozu alınmalı, sık kullanılan alanlar yerine daha az insanın girdiği yerlere serilebilir.
  • Halıda yanık olursa mutlaka firma desteği almalısınız.
  • Halıların diplerinde mayt adında canlılar olduğu unutulmamalıdır. Bu bakterilerin evdeki başkalarına zararı olabilir. Bu gibi hallerde halı üzerine doğru renklerde örtü kullanılabilir.
  • Halılardaki zor lekeler, kan, mürekkep, boya, asitli içecek gibi görüntülerde gelişigüzel temizlik olmamalıdır. En fazla kuru bezle üst kısmı alınmalıdır.
Halılarınızı Nasıl Yıkıyoruz?
Firmamıza halı yıkama hizmeti başvurusu yaptığınızda Öncelikle müşteri temsilcimiz halılarınızın türünü ve metrekaresini sorarak fiyat bildirir. Fiyatta anlaşıldığı taktirde hangi gün hangi saatte halılarınızı almamızı istiyorsanız o zamana randevu verilir. Toplama ekip personelimiz randevu günü ve saatinde  evinize gelerek halılarınızı alır ve fabrikamıza getiriri.
Etiketleme
Aynı anda birçok müşterinin halıları alındığı için yıkanma esnasında birbirine karışmaması için halılarınız isimlerinize etiketlenir.
Toz Alma
Halılarınız ilk olarak ters çevrilerek çırpılır. Çünkü toz toprak ne varsa suya girmeden halılardan uzaklaştırılır.
Halıların Lekelerinin Çıkarılması
Şayet halılarınızda çıkması zor lekeler varsa öncelikle bu lekelerin üzerine leke çıkarıcı özel ilaçlar dökülerek ıslatılıp beklenir.
Makinalarda Halıların Yıkanması
Halılarınız makinalara atılarak iki tur son çıkan en kaliteli deterjanlarla yıkanmaya başlanır. İlk turda kirler yumuşar, ikinci turda ise halılarınız tamamen kirden arınır
Halıların Kurutulması
Yıkama işlemi bittikten sonra askılıklara ters olarak asılır ve halılarınızın gölgede kurutulması sağlanır. Özellikle güneşten kurutmayız çünkü güneş ışınları halıların rengini soldurur.
Paketleme ve Teslimat
Kurumuş olan halılarınız parfümlenerek özel paketlerle paketlenir ve müşterimize teslim edilecek şekilde hazırlanır. Teslimatları gerçekleştiren personelimiz vakit geçirmeden halılarınızı sizden randevu alarak adresinize teslim ederek müşteri memnuniyetini sağlarız. Firmamızın en önemli prensibi müşteri odaklı kaliteli hizmet vermektir. Sizde uygun fiyata kaliteli halı yıkama Şentepe hizmeti almak isterseniz firmamıza müracaat edebilirsiniz.
 
 
Şentepe Halı Yıkama Facebook SayfasıŞentepe Halı Yıkama Twitter SayfasıŞentepe Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK